Gündem

La casa de papel’in Türk karakteri: Osman! (Oğulcan Güzeller)

La casa de papel hayranlarının uzun süredir beklediği Türk karakter 4. sezonda ortaya çıktı.

La casa de papel‘de beklenen Türk karakter ortaya çıktı: Osman!

Netflix’in fenomen dizisi La casa de papel’in 4. sezonu dün tüm dünyada aynı anda yayınlandı. Dizinin hayranları 8 bölümden oluşan 4. sezonu büyük bir ilgiyle izlerken, dizide bir de Türk karakter ortaya çıktı.

NTV CANLI YAYININDA SKANDAL: Bu tweeti canlı yayına verdiler!

La casa de papel’de bir Türk karakter uzun süredir bekleniyordu. Bu karakterin İstanbul, İzmir, Ankara gibi bir isimle diziye giriş yapacağı iddia ediliyordu ki; dün yayınlanan yeni sezona kadar.

Dizinin 4. sezon 7. bölümünde ortaya çıkan Türk karakterin adı Osman. La casa de papel’in Türk karakteri Osman, Cezayir’deki bir işkenceci olarak karşımıza çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=5Fct9bEnkWk

LA CASA DE PAPEL’DEKİ OSMAN KİM?

La casa de papel’deki Osman karakterini 1991 doğumlu Türk oyuncu Oğulcan Güzeller canlandırdı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki eğitimine İspanya Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi’nde devam eden Oğulcan Güzeller, La Que Se Avecina isimli İspanyol dizisinde de rol almıştı.

Oğulcan Güzeller, La casa de papel dizisinde rol alan Türk oyuncu
Etiketler

Altan Mehmetoğlu

Altan Mehmetoğlu, 2008 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Çeşitli gazetelerin internet sitelerinde görev alan Mehmetoğlu, 2020 yılında hab3r.net'i kurarak kendi mecrasını oluşturdu.
Başa dön tuşu
Kapalı