Gündem

Koronavirüsü yenmişti… 86 yaşındaki Resmiye teyzeden kötü haber

Umreden dönen oğlu ve gelininden koronavirüs kapan 86 yaşındaki Resmiye Işık virüsü yenmişti. Işık, bugün beyin kanaması geçirdi ve yoğun bakıma kaldırıldı.

Umreden dönen oğlu ve gelininden koronavirüs kapan 86 yaşındaki Resmiye Işık, virüsü yenip iyileşmişti. Dün basına yansıyan haber sonrası 86 yaşındaki Resmiye teyzeden bugün kötü bir haber geldi. Kalp ve tansiyon hastası olan Işık, beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma alındı.

Haberi, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce sosyal medya hesabından duyurdu. Yüce paylaştığı mesajda, “Eski topraklar, ulu çınarlar, ellerinizden öpüyorum. Pek çok kronik rahatsızlığına rağmen korona virüsünü yenerek hepimize umut olan 86 yaşındaki hemşehrimiz Resmiye teyzem beyin kanaması sebebiyle hastaneye kaldırılmış. Kendisine acil şifalar dilerim” diye yazdı.

Etiketler

Altan Mehmetoğlu

Altan Mehmetoğlu, 2008 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Çeşitli gazetelerin internet sitelerinde görev alan Mehmetoğlu, 2020 yılında hab3r.net'i kurarak kendi mecrasını oluşturdu.
Başa dön tuşu
Kapalı